Prowadzenie firmy w Niemczech

Prowadzenie i obsługa firmy na terenie Niemiec

Usługi biuro serwisu w Niemczech dla firm w Niemczech, dla polskich firm budowlanych pracujących w Niemczech, dla firma w Niemczech bez meldunku

Celem prowadzenia firmy w Niemczech nasz konsulting udostępnia fizyczny adres biura pod siedzibę państwa firmy aby wszystko było w zgodzie z obowiązującym prawem oraz dało możliwość udostępnienia dokumentów przedsiębiorstwa stosownym urzędom w wypadku przeprowadzanej kontroli.

Więcej informacji o biuro serwisie

Biuro serwis jest usługą udostępniającą swój adres korespondencjyjny oraz dedykowaną skrzynkę pocztową na potrzeby spływającej korespondencji do firmy klienta. Cala korespondencja jest odsyłana co tydzień na wskazany adres przez klienta który może być w Polsce lub w Niemczech. Transze odsyłania korespondencji można indywidualnie negocjować.

Biuro serwis to nie tylko przesyłanie korespondencji ale również archiwizacja do formy elektronicznej - spływających dokumentów oraz listów i udostępnianie jej klientowi na jednym z naszych dedykowanych serwerów na potrzeby w/w dostępu po uprzednim zalogowaniu się do systemu. W ramach biuro serwisu swiadczona jest rowniez usluga przechowywania dokumentów zalozycielskich firmy a w wypadku korzystania dodatkowo z usług księgowości: wymiana dokumentów miedzy państwa firma a doradcą podatkowym zajmującym się obsługą księgową.

Usługa biuro serwisu na terenie Niemiec jest podzielona na pakiety cenowe obejmujące lub nie - księgowość, dostęp do wzorów dodatkowych dokumentów, etc..

Aby przeczytać więcej o pakietach usług biuro serwisu na terenie Niemiec wystarczy kliknąć w poniższy przycisk.

Zobacz szczegóły