Telefon stacjonarny w Niemczech

Darmowa usługa dla klientów "Firma w Niemczech" bazująca na rejestracji numeru telefonu stacjonarnego w Niemczech z dostępem VoIP

Niemiecki numer telefonu stacjonarnego z dostępem przez intrenet w usłudze VoIP

Każdy nasz klient korzystający z usług biuro serwisu - otrzymuje całkowicie bezpłatnie rejestracje niemieckiego numeru telefonu stacjonarnego wraz z dostępem do odbierania połączeń w dowolnym miejscu na świecie, wszędzie tam gdzie jest obecny internet a więc z możliwością odbierania połączeń na tabletach, telefonach komórkowych, laptopach, komputerach jak również przy zastosowaniu sprzętowych rozwiązań typu np. Gigaset A510 IP lub Sinus 501V

Utrzymanie lini telefonicznej jest bezpłatne bez względu na okres czasu.

Wykonywanie połączeń jest możliwe w systemie Pre-paid, podobnie jak przekierowywanie połączeń na zdefiniowany numer telefonu.

Telefon jest w pełni rejestrowany w trakcie procedury kończenia rejestracji firmy w Niemczech lub po podpisaniu umowy na biuro serwis. Wraz z numerem telefonu stacjonarnego - otrzymują Państwo poradnik pierwszej konfiguracji oraz wstępnych ustawień.

Telefon po naszej rejestracji i jego aktywacji jest od razu dostępny. Wiadomości nagrane na poczte głosową podczas nie możliwości odebrania połączenia - są przekazywane na państwa adres email w formie pliku dźwiękowego który można odsłuchać.

Wszystkie zestawienia połączeń są dostępne w panelu administracyjnym przez www, umożliwiając np. oddzwonienie do klienta na numer tam widoczny.