Kindergeld

Składanie i kompletowanie wniosków o zasiłek rodzinny w Niemczech

wypełnianie i składanie wniosków o zasiłek rodzinny na dzieci w Niemczech razem z pełną obsługą Kindergeld na terenie Niemiec

Nasza firma konsultingowa w Görlitz, w stalej współpracy z doradcami podatkowymi - zajmie sie wszystkim co niezbedne przy Kindergeld

Wszystkie druki które musza wypełnić stosowne urzędy w Polsce są przygotowane w dwóch językach aby zminimalizowac koszty tłumaczenia ich na język Niemiecki.

Wystarczy się z nami skontaktowac aby skompletowac niezbedne dokumenty, wypełnić stosowne wnioski o przydzielenie zasiłku Kindergeld oraz zlozyc je przez doradce podatkowego lub adwokata. Cały proces wnioskowania o Kindergeld na terenie Niemiec jest przez nas monitorowany i nadzorowany aż do wydania opini przez odpowiedni urząd w Niemczech.

Aby wszystko uprościć i zminimalizować procedury - zajmujemy się kompleksową obsługą w/w wniosków o Kindergeld - który po przyznaniu : jest bezpośrednio przesyłany na konto bankowe zleceniodawcy. Nie pośredniczym w przekazaniu zasiłków oraz nie pobieramy dodatkowej prowizji wyrażanej w procentach od pozyskanej kwoty zasiłku.

Należy pamiętać ze od momentu złożenia wniosku o zasiłek rodzinny w Niemczech - urząd zwraca pełną kwotę aż do czterech lat wstecz. Można wnioskować o przyznanie zaległego zasiłku Kindergeld w Niemczech za okres wcześniej wykonywanej pracy na terenie Niemiec lub wstecz od momentu kiedy taki obowiązek powstał.

Można ubiegać się o zasiłek za pośrednictwem naszego konsultingu , również na dzieci mieszkające Polsce, przysposobione, ubezpieczone przy drugim rodzicu.