Rejestracja firmy w Niemczech

Zakładanie w Niemczech firmy GmbH, UG, AG, GbR,Gewerbe)

rejestracja i zakładanie firm w Niemczech również firm bez meldunku, firm budowlanych na terenie Niemiec oraz spolek w Niemczech w tym gewerbe, ug, gmbh

Zarejstrowanie firmy w Niemczech z naszym konsultingiem ogranicza się jedynie do podpisania przekazanych przez nas dokumentów dostarczonych elektronicznie lub przez pocztę i ewentualnie jednego przyjazdu do Görlitz który nie jest ani obowiązkiem ani koniecznością.

Więcej usług - jedna cena

Po wstępnym profilowaniu firmy na warunki Niemieckie a która ma zostać założona przez naszą firmę, bezzwłocznie przystępujemy do jej rejestracji. Ogólnie okres oczekiwania na zaświadczenie potwierdzające rejestracje nie trwa dłużej niz 3-5 dni ale profilaktycznie przyjmujemy jako wyznacznik : 7 dni roboczych.

Po uzyskaniu niezbędnych zaświadczeń, umawiamy termin spotkania w banku oraz u doradcy księgowego - na ten sam dzień z minimum tygodniowym wyprzedzeniem i następujących po sobie godzinach aby nasz klient nie musiał kilkukrotnie fatygować się do Görlitz oraz nie poświęcał swojego czasu więcej niż jest to konieczne w danym dniu.

Podczas spotkania w banku oraz u doradcy podatkowego pełniącego również funkcje biura księgowego - jest obecny jeden z naszych pracowników celem tłumaczenia na język polski. Spotkanie rozpoczyna się w naszym biurze skąd nasz konsultant zawozi klienta na spotkanie, towarzyszy mu a następnie odwozli na miejsce do naszego biura.

W następnych dnia po spotkaniu w banku i u doradcy podatkowego, zostają złożone wnioski o nadanie numerów podatkowych oraz aktywowany numer telefon stacjonarnego na terenie Niemiec z możliwością odbierania połączeń przez internet w dowolnym miejscu na świecie.

Kiedy w aktach klienta znajdują się wszystkie niezbędne dokumenty wraz z numerami podatkowymi, przystępujemy do wytworzenia pieczątki firmowej zgodnej z Niemieckimi standardami.

Aby przeczytać więcej o zakładaniu firm na terenie Niemiec również bez meldunku wystarczy kliknąć w poniższy przycisk.

Zobacz szczegóły